Dietetyk Wrocław - Trener Wrocław -Jakub Kulej- trener personalny Wrocław

Przejdź do treści

Menu główne:

Jakub Kulej Trener Personalny logo
Jakub Kulej dietetyk - trener

DIETA


Osiągnięcie wyznaczonego celu jakim jest wymarzona sylwetka nie będzie możliwe, bez odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety. Tylko i wyłącznie przy prawidłowym planie dietetycznym jesteśmy w stanie realizować swoje założenia.

W ramach współpracy dietetyk ustala dla klienta Indywidualnie opracowaną dietę, z obliczonym zapotrzebowaniem kalorycznym i odpowiednio dobranymi wartościami BIAŁEK, TŁUSZCZY i WĘGLOWODANÓW.

To jednak nie tylko sama kartka papieru z planem dietetycznym, nauczę Cię i przekaże najistotniejsze informacje związane z prawidłowym i zdrowym odżywianiem. Pokażę na co zwracać uwagę podczas robieniu zakupów, jak dobierać produkty do swojej diety, a z czego rezygnować. Tylko połączenie prawidłowej diety i dobrego treningu gwarantuje 100% sukcesu !Zapraszam - Jakub Kulej
dietetyk Wrocław

WSPÓŁPRACA Z DIETETYKIEM


Osoby z chorobami autoimmunologicznymi, cukrzycą, insulinoopornością, nietolerancjami pokarmowymi oraz innymi chorobami związanymi z układem pokarmowym zapraszam do współpracy z Dietetykiem - Olgą Lewandowską, która w prawidłowy i profesjonalny sposób przygotuje dla Ciebie odpowiednią dietę..
 
Copyright 2016. Jakub Kulej
Wykonanie: F.U.Goja
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego