Mój Team
Jakub Kulej - Michał Kulej

TRENER PERSONALNY - Michał Kulej

Wieloletni Trener Personalny we Wrocławiu, absolwent wrocławskiego AWF-u, Instruktor Kulturystyki oraz Kickboxingu. Pasjonat sportów walki, treningu mentalnego, psychologii oraz fizjoterapii. Przez lata pracując z podopiecznymi, zdobywał doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem, ale też równie istotnym, czyli umysłem. Ma za sobą kilkadziesiąt szkoleń i kursów z zakresu treningu medycznego, dietetyki oraz różnych form treningów w podopiecznymi. Oferuje treningi siłowe indywidualne oraz w parze, treningi przygotowania motorycznego, treningi kickboxingu oraz boksu. Stawia na jakość i stały rozwój.

Jakub Kulej - Michał Banach

TRENER PERSONALNY - Michał Banach

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor kulturystyki, pasjonat sportów drużynowych. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Miłośnik zdrowego stylu życia, racjonalnego i zdrowego podejścia do żywienia. Autor indywidualnych planów żywieniowych klientów. Specjalista kształtowania estetycznych sylwetek, autor licznych przemian i metamorfoz w zakresie redukowania tkanki tłuszczowej, budowania masy mięśniowej i zmiany mentalności. Oferuje treningi indywidualne, w parach oraz treningi grupowe. Cechy osobowe: sumienny, punktualny, rzetelny, komunikatywny, ambitny, miłośnik aktywności fizycznej, autor licznych przepisów fit-posiłków.

Jakub Kulej - Filip Krasiński

TRENER PERSONALNY - Filip Krasiński

Wieloletni siatkarz, sportowiec, trener personalny. Cechy idealnie opisujące Filipa to wysoka kultura osobista, indywidualne podejście do klienta, przemiła atmosfera oraz perfekcjonizm. Współpraca z Filipem spowoduje, że aktywność fizyczna stanie się twoja pasją, a zdrowe nawyki żywieniowe będą codzienna rutyną. Pasjonat sportów zespołowych, podróżowania oraz rozwoju osobistego. Przerobił on dziesiątki szkoleń z zakresu dietetyki, planowania treningowego, treningu medycznego i motorycznego. W jego ofercie możecie znaleźć:

- Indywidualne treningi personalne
- Treningi w parach
- Treningi przygotowania motorycznego

Jakub Kulej - Damian Patkowski

TRENER KICKBOXINGU - Damian PATER Patkowski

Damian Pater Patkowski trener kickboxingu, trener II klasy kulturystyki, praktykujący sportowiec od 30 lat. Przygodę ze sportami walki rozpoczął w 1994 roku, jako zawodnik taekwon-do. Triumfował na arenie krajowej oraz międzynarodowej zdobywając liczne medale. Podążając za swoją pasją rozpoczął treningi kickboxingu, boksu oraz MuayThay. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalizacją trener klasy II w kulturystyce. Dzięki licznie ukończonym kursom oraz latach zdobywania praktyki posiada ogromną wiedzę z zakresu sportów sztuk walki, treningu personalnego, indywidualnego, bodybuildingu, dietetyki oraz suplementacji. Sport to jego styl życia. Jest propagatorem zdrowego i aktywnego stylu życia, czym zaraża swoich podopiecznych. Uważa, że trening to aktywna forma spędzania czasu wolnego, dzięki której możesz kształtować swoją sylwetkę i charakter. Pracuje zarówno z osobami, które zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną jak i z tymi, które już trenują. Kompetencje trenerskie:

- trener medalistów Mistrzów i pucharów Polski w kickboxingu w formule low-kick i K1, członków kadry narodowej, zdobywcy Pucharu Świata K1, oraz zawodowych Mistrzów Polski w k1.
- mgr Wychowania Fizycznego
- absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
- trener II klasy kulturystyki
- instruktor kickboxingu
- instruktor Muay-Thai
- instruktor kulturystyki
- instruktor pływania
- ratownik WOPR
- uczestnik szkoleń i seminariów
- założyciel klubu Iron Gym

Osiągnięcia sportowe: Medalista Mistrzostw Polski, Świata Europy w taekwon-do.

- stopień mistrzowski 1 dan w taekwon-do
- 3 cup w kickboxingu

Jakub Kulej - Grzegorz Skołuda

TRENER BRAZYLIJSKIEGO JIU JITSU - Grzegorz Skołuda

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, 5 lat zwieńczone poziomem magistra na Akademii Wychowania Fizycznego oraz liczne odbyte kursy i szkolenia dotyczące treningu oraz żywienia i suplementacji pozwalające na kompleksowe przekazywanie wiedzy i zadbanie o podopiecznego.

Prywatnie trener oraz zawodnik Brazylijskiego JiuJitsu, wielokrotny zdobywca medali Mistrzostw Polski oraz ogólnopolskich turniejów. Trener zdobywającego sukcesy na arenie ogólnopolskiej oraz europejskiej klubu Berserkers Team Wrocław.

Jakub Kulej - Tomasz Mitrosz

TRENER DWUBOJU OLIMPIJSKIEGO - Tomasz Mitrosz

Instruktor sportu ze specjalizacją podnoszenie ciężarów, technik masażysta, praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodniczym i instruktorskim, prowadzący i autor szkoleń z zakresu techniki podnoszenia ciężarów. Podnoszenie ciężarów trenować zaczął w 2001 roku w klubie Burza Wrocław, następnie w UKS Talent Wrocław.

Dzięki połączeniu doświadczenia wyniesionego z podnoszenia ciężarów, fizjoterapii oraz masażu dostosowuje szkolenie techniczne jak i programowanie treningu siłowego do osób na każdym poziome. Na codzień prowadzący treningi z podopiecznymi we Wrocławiu, a także współpracuje z czołowymi zawodnikami crossfitu w Polsce.

Jakub Kulej - Kamil Krupiński

FIZJOTERAPEUTA - Kamil Krupiński

Fizjoterapeuta z tytułem zawodowym magistra fizjoterapii. Ukończył studia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu placówkach rehabilitacyjnych, pracując z pacjentami z różnego typu dysfunkcjami. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w wielu specjalistycznych warsztatach i szkoleniach dotyczących nowoczesnych metod fizjoterapii. Jest dyplomowanym terapeutą metody FDM wg Typaldosa. Ukończył szkolenia Pinoterapii i Medycyny Manualnej wg FRSc oraz chiropraktyki wg Ackermanna. W swojej pracy posługuje się również metodą suchego igłowania oraz kinesiology tapingu. Podczas planowania procesu usprawniania wykorzystuje najnowocześniejsze metody treningu EMS. Ma doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi i sportowcami. Na co dzień współpracuje z trenerami personalnymi i zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. W swojej pracy do każdego pacjenta i jego problemów zdrowotnych podchodzi indywidualnie.

Jakub Kulej - Dawid Półgrabia

FIZJOTERAPEUTA - Dawid Półgrabia

Jest absolwentem AWF Wrocław oraz monachijskiej szkoły fizjoterapeutów sportowych. Był fizjoterapeutą Reprezentacji Polski siatkarek oraz klubu Gwardia Wrocław.
Ukończył szereg kursów z zakresu terapii manualnej, USG, suchego igłowania, rożnego rodzaju masażu czy terapii tkanek miękkich. Uczestniczył w wielu międzynarodowych szkoleniach z zakresy fizjoterapii sportowców. Obecnie zajmuję się sportowcami zawodowymi oraz amatorami dużymi, małymi, młodszymi i starszymi. Sam uprawia triathlony, biega marathony oraz ultramaratony wiec kontuzje sportowców nie są mu obce.

Jakub Kulej - Olga Lewandowska

DIETETYK - Olga Lewandowska

Olga Lewandowska, absolwentka wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunkach dietetyka oraz zdrowie publiczne z 10 letnim doświadczeniem w pracy dietetyka klinicznego. Autorka bloga kulinarnego, ebooków kulinarnych, była restauratorka, miłośniczka pysznego i zdrowego gotowania oraz aktywności fizycznej. Olga współpracuje z osobami borykającymi się m.in. z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, nadwagą, otyłością, insulinoopornością, cukrzycą, niedoczynnością tarczycy oraz chorobami autoimminologicznymi. Swoją wiedze teoretyczną oraz praktyczną przekuwa w przepyszne i zdrowe jadłospisy szyte na miarę nawet najbardziej wymagających kulinarnie pacjentów.