Trener - Trener Wrocław -Jakub Kulej- trener personalny Wrocław

Przejdź do treści

Menu główne:

Jakub Kulej Trener Personalny logo
Jakub Kulej Trener Personalny

O MNIE


Jestem jednym z pierwszych absolwentów kierunku SPORT na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tam zdobyłem uprawnienia trenersko – menedżerskie. Posiadam tytuł Trenera II klasy Piłki Nożnej, specjalizację Trenera Przygotowania Motorycznego, Menedżera Sportu oraz Instruktora Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych, dodatkowo ukończyłem roczny Kurs Przygotowania Pedagogicznego. Aktualnie zgłębiam wiedzę w kierunkach związanych z dietetyką oraz suplementacją.
Od 10 roku życia uprawiam piłkę nożną, przez lata swojej przygody z piłką grałem w DLJ, okęgowej, IV oraz III lidze m.in. w takich klubach jak: WKS Śląsk Wrocław, MKS Oława, LKS Skalnik Gracze, KP Brzeg Dolny czy aktualnie Sokół Marcinkowice.
Regularnie trenuje również Kick Boxing w klubie IRON GYM prowadzonym przez mojego przyjaciela Damiana Patkowskiego.
W 2014 roku wystąpiłem w zawodach kulturystycznych DEBIUTY 2014 awansując do półfinału mojej konkurencji – Męska Sylwetka.
Jako trener personalny pracuję już od kilku lat, współpracując z różnymi klientami. Dzięki temu zebrałem cenne doświadczenie, jednocześnie rozumiejąc, że tylko indywidualne podejście do klienta przyniesie oczekiwany sukces!
Sport to moja pasja od najmłodszych lat,  dlatego zdobyte przez ten czas doświadczenie w połączeniu z wykształceniem kierunkowym, z pewnością pozwoli w sposób profesjonalny pomóc Tobie
w osiągnięciu zamierzonego celu treningowego takiego jak zredukowanie masy ciała i wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni kręgosłupa, powrót do sprawności po kontuzjach, a także budowa mięśni i wzrost siły. Dla sportowców jestem w stanie zaprojektować i poprowadzić trening, który pozwoli kształtować poszczególne zdolności motoryczne takie jak szybkość, siła, wytrzymałość, koordynacja, a także zindywidualizować trening piłkarski.

Jakub Kulej, Wrocław, trener personalny, trener osobisty, trener indywidualny, treningi piłkarskie, dieta, trening funkcjonalny

 
Copyright 2016. Jakub Kulej
Wykonanie: F.U.Goja
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego