Referencje-3 - Trener Wrocław -Jakub Kulej- trener personalny Wrocław

Przejdź do treści

Menu główne:

metamorfozy Jakub Kulej
Jakub Kulej Trener Personalny logo

Referencje klientów

strona 1  2  3  [4]  5  6

 
Nigdy nie byłam osobą, która poświęcała na wysiłek fizyczny zbyt wiele czasu. Owszem, moja waga i wygląd zawsze mi przeszkadzały, ale nie miałam chęci i motywacji do tego, aby coś zmienić. Nawet karnet na siłownię nie wiele pomógł, ponieważ nie wiedziałam, w jaki sposób zacząć ćwiczyć, aby to było efektywne. Oczywiście dopóki nie poznałam Kuby...
Odkąd trenuję z Kubą, moje podejście do ćwiczenia ogromnie się zmieniło. Na każdym treningu dostaję od Niego ogromną dawkę motywacji i zaangażowania. Dzięki temu, nawet najcięższe ćwiczenie jest przyjemnością, a zmęczenie, które potem czuję, jest najlepszym, jakie można czuć. Kuba jest profesjonalistą, wie, co zrobić, żeby trening nie był nudny oraz, jak dobrać optymalne ćwiczenia. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez treningów.
Szczerze polecam treningi z Kubą, bo nie tylko pomaga poprawić wygląd sylwetki, ale także uczy zdrowego i aktywnego stylu życia."
Wiktoria Ufnalska, 26 lat


Od początku 2013 roku systematycznie współpracuję z Kubą. Pracy mamy sporo, gdyż w przypadku takiego genetycznego lenia kanapowego jak ja trzeba wiele nadrabiać. Bardzo sobie cenię wyczucie Kuby co do moich aktualnych możliwości oraz jego umiejętność stawiania mi odpowiednich wyzwań. Mimo, że przyjmuję je czasem z niedowierzaniem, okazują się trafne. Ćwiczenia wraz z doradztwem dietetycznym od Kuby dają całkiem wyraźny efekt, dziś ważę już 17 kg mniej, zaś mój poziom sprawności wzrósł w stopniu, którego nie jestem w stanie wycenić. Kuba jest bardzo solidny i zaangażowany, umie podtrzymać moją motywację. Na treningach się nie nudzę. Polecam serdecznie !

Paweł Preś, 50 lat


Treningi personalne z Kubą rozpocząłem w listopadzie. Na początku myślałem, że nie dam rady, że przygoda z treningiem funkcjonalnym/wytrzymałościowym mnie przerośnie, ale celem było brnięcie do przodu i nie poddawanie się. Dzięki Kubie, każdy kolejny trening stawał się przyjemnością i sposobem na miłe spędzanie czasu. Kuba jako trener personalny zawsze podwyższał mi poprzeczkę, do moich treningów zawsze podchodził profesjonalnie. Dzięki niemu każdy trening musiałem wykonać na 100 %. Trening funkcjonalny z Kubą dał mi możliwość bardzo szybkiego poruszania się na korcie tenisowym oraz zwiększył moją wytrzymałość, z czego jestem niesamowicie zadowolony. Nie sądziłem, że trenując 2 razy w tygodniu z trenerem personalnym można w tak krótkim czasie uzyskać znakomite efekty. Jeśli ktokolwiek chce prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, Kuba jest osobą, z którą osiągniesz sukces o jakim zawsze marzyłeś.

Kuba dzięki za wszystko ! ;)

Marcin Kuranda 21 lat


Po własnych nie powodzeniach na siłowni i nie mocy w rozbudowaniu swojej sylwetki postanowiłem zgłosić się do Kuby. Jak widać na załączonych zdjęciach, było warto. Indywidualnie rozpisana dieta i suplementacja plus profesjonalne treningi w nie cały rok przyniosły efekty. Kuba to perfekcjonista w kazdym calu, ale nie tylko. Jest tez dobrym motywatorem dla tych którzy w siebie nie wierzą, że mogą. On pozwoli wam uwierzyć i tego dokonać!

Mateusz Kisiel, 24 lataWiele razy chciałem zacząć ćwiczyć, lecz brakowało mi wytrwałości i motywacji. Dotatkowo mam polineuropatię czuciowo-ruchową, przez co ćwiczenia sprawiają mi więcej trudności. Kubę poznałem około rok temu. Pierwsze treningi były mega ciężkie, ale Kuba mnie motywował i nie pozwalał mi się poddać. Na każdym treningu Kuba wprowadzał nowe ćwiczenia, z którymi sobie radziłem i to pomimo moich problemów zdrowotnych. Dzięki Kubie nie wyobrażam sobie już tygodnia bez treningu. Polecam Kubę jako mega trenera, który profesjonalnie zajmie się Twoim treningiem, zmotywuję Cię do ćwiczeń i zawsze ma „sucharka” na rozluźnienie 🙂 W CTP jest mega wesoła atmosfera i pracują mega pozytywni ludzie.

Michał Wilkosz, 23 lata


 
Własne próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończyły się szybko z powodu lenistwa oraz braku tego kogoś, kto będzie ci dawał rady, wspierał, ochrzaniał, ale przede wszystim motywował do wytrwania w ćwiczeniach.
 
Tą osobą jest własnie Kuba do którego się zgłosiłem. Było warto :)
 

Wiktor Awdankiewicz, 18 latNa Kubę trafiłam w trakcie walki z moją po ciążowa figurą. Eksperymenty na siłowni czy ćwiczenia w grupie nie do końca do mnie trafiają. Z natury jestem leniem wiec potrzebuje silnej motywacji.
Już po pierwszych treningach poczułam niesamowite skutki powrotu do lepszej formy. Po kolejnych doszło do tego lepsze samopoczucie, rewelacyjna poprawa kondycji i utrata tak znienawidzonych centymetrów :)
Kuba to 100% profesjonalista, do każdego podchodzi z wielką uwagą i determinacją, nie odpuszcza, nie zwalnia tempa, koryguje każde ćwiczenie, modyfikuje plan treningowy i ciągle zmusza mnie do progresji. Do tego dochodzi jego ogromna wiedza zawodowa w zakresie bezpiecznego i prawidłowego rozwoju sylwetki, diety i suplementacji oraz równie ważne ogromne poczucie humoru !

Treningi polecam szczerze i serdecznie każdemu kto nie chce tracić czasu na eksperymenty na siłowni i potrzebuje w optymalnym tempie zbudować kondycje, siłę i wyrzeźbić swoje ciało.

Monika Winnicka


Referencje klientów

strona 1  2  3  [4]  5  6

powrót

Jakub Kulej, Wrocław, trener personalny, trener osobisty, trener indywidualny, treningi piłkarskie, dieta, trening funkcjonalny, kickboxing, trening sportów walki

 
Copyright: Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Copyright 2023. Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego