Referencje-4 - Trener Wrocław -Jakub Kulej- trener personalny Wrocław

Przejdź do treści

Menu główne:

metamorfozy Jakub Kulej
Jakub Kulej Trener Personalny logo

Referencje klientów

strona 1  2  3  4  [5]  6

Trenować z Kubą zaczęłam w maju 2015 roku. Zrezygnowana codziennymi ćwiczeniami, bez widocznych efektów (!), postanowiłam poszukać pomocy u profesjonalisty. Oczywiście użyłam do tego wujka Google i po bardzo dokładnej selekcji, wybrałam właśnie Kubę. Uważam, że był to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać!!!
Co prawda nigdy nie należałam do „kanapowców”, jednak dopiero Kuba, nauczył mnie jak odpowiednio trenować, żeby nie przeciążać swojego organizmu.
Na treningach czułam się swobodnie, jak z kumplem, który w gorszych chwilach (wiadomo, każdego czasami dopada moment zwątpienia ;)) dawał ogromne wsparcie, dzięki któremu mogłam znowu uwierzyć we własne siły. Kuba pomógł mi dojść do wymarzonej figury, której z pewnością nie osiągnęłabym ćwicząc godzinami sama na siłowni! Teraz czuję się pewniej w swoim ciele - „a wiadomo w zdrowym ciele. zdrowy duch”!
Kuba to z pewnością PROFESJONALISTA, którego z przyjemnością polecam każdemu, kto chce poczuć się po prostu lepiej sam ze sobą. Macie moje słowo, że już po tygodniu uzależnicie się od ćwiczeń i rozsmakujecie się w diecie przygotowanej przez Kubę!
Aleksandra Olichwer, 23 lata

   

Z Kubą trenuję zaledwie od 4 miesięcy. Przez ten czas schudłam aż 8,5 kg i obecnie ważę 57,5 kg. Jestem bardzo zadowolona z treningów, ponieważ są profesjonalnie przygotowane. Każdy trening jest inny, a ćwiczenia są różnorodne, dzięki czemu treningi nie są nudne i monotonne, a co najważniejsze przynoszą rewelacyjne efekty. Dlatego jeśli pragniesz zmienić coś w swoim życiu, zgubić zbędne kilogramy, poprawić wygląd swojego ciała, Ujędrnić i wysmuklić sylwetkę oraz nabrać kondycji i sprawności fizycznej to gorąco polecam treningi z Kubą.


Naprawdę warto, jestem tego żywym przykładem …

Magdalena Małkiewicz, 33 lata

 
Współpracowałem z Kubą przez ostatni rok. W trakcie naszych wspólnych treningów:
▪️było ciężko i tego oczekiwałem,
▪️pokonywałem swoje ograniczenia,
▪️biłem kolejne rekordy.
▪️osiągałem cele.
Dlatego polecam Kubę jako Waszego Trenera Personalnego.
Krzysztof Litwiński, 38 lat

Powiem szczerze….do treningów z Kubą nie byłam przekonana. Z jednej strony moje uprzedzenia do siłowni (wątpliwej intencji spojrzenia ze strony facetów-szaf – bo takie mam o tych miejscach wyobrażenie), z drugiej zaproponowany przez Kubę rygor żywieniowy, nie przemawiały na jego korzyść. Przekonał mnie Mąż twierdząc, że jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieć – chociaż na miesiąc, potem zobaczymy. Nie zapomnę pierwszej rozmowy z poznaną w szatni dziewczyną gdy na informację, iż trenuję u Kuby usłyszałam wymowne „ojej, ale na pewno dasz radę :)”.
I tak minęło 6 miesięcy ciężkich (!) treningów i trzymania się diety i powiem szczerze POLECAM KAŻDEMU! Kuba zmienił nasze spojrzenie na ćwiczenia i przede wszystkim na sposób odżywiania się. Przygotował diety dopasowane do trybu życia, wieku, wagi oraz celu jaki sobie postawiliśmy. Był wyrozumiały w uzasadnionych sytuacjach, ale bezwzględny i konsekwentny w realizowaniu założeń treningowych. Dalej z uśmiechem wspominamy kilka kolejnych dni po pierwszym treningu, kiedy wsiąść ( a nie daj Boże wysiąść) z samochodu to była czynność nie do wykonania. Paliły i piekły mięśnie, o istnieniu których nie mieliśmy pojęcia. Ze spuszczonym wzrokiem omijaliśmy pizzerie i burgerownie byle nie dać się skusić, bo przecież „jesteśmy na diecie”. Kuba pomógł podjeść do tematu racjonalnie, bez rzucania się na głęboką wodę, bez hucznych noworocznych (czy innych) postanowień. Ratował pomysłem na obiad, wprowadzał modyfikacje do planów treningowych, służył radą i pomocą cokolwiek się działo.
Treningi u Kuby to nie rewia mody, nie musisz pojawić się w nowych reebok'ach czy new balance'ach, nie musisz wciągać brzucha i udawać, że na czymś się znasz. Możesz być w 100% sobą. Jedyne co musisz naprawdę chcieć to zmienić podejście do własnego życia. A wtedy wszystko jest możliwe, czego myślę jesteśmy najlepszym przykładem. Utrata wagi, lepsze samopoczucie, zmiana rozmiarów ubrań i zawistne spojrzenia znajomych to tylko niektóre zalety treningów z Kubą. Oprócz tego naprawdę świetna atmosfera każdego spotkania, bo jeżeli jest naprawdę ciężko i już naprawdę nie jesteś w stanie dalej ćwiczyć to Kuba wysłucha, zbierze Twoje żale do pudełka z napisem mało ważne lub nieistotne,a to pudełko .... no cóż.... :D
Jakub Kulej. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Anna Bożętka-Matuszczyk, 30 lat


Każdemu kto się waha serdecznie polecam treningi z Kubą. Jak nikt zmotywował mnie do zmiany zarówno nawyków żywieniowych a przede wszystkim zaraził mnie pasją do ćwiczeń. Zaangażowanie, cierpliwość, dokładność, przekozackie poczucie humoru to tylko niektóre z cech Jakuba. Trening z nim to czysta przyjemność - nie musisz się niczego wstydzić, możesz być sobą, trening jest dopasowany do możliwości fizycznych podopiecznego ale jednocześnie Jakub jest bardzo wymagający , stawia coraz wyżej poprzeczkę i od trenującego także wymaga pełnego zaangażowania. Dzięki treningom diametralnie poprawiła się moja kondycja fizyczna, waga znacząco spadła ale przede wszystkim treningi dają mi potężną dawkę radości. Co tu dużo mówić – z całego serca polecam!

Ewelina Czech, 30 lat
 
Jestem bardzo zadowolona ze zmian jakie dzięki Kubie wprowadziłam do swojego życia. Przestałam traktować treningi i dietę jako środki do osiągnięcia celu, ale stały się one stylem mojego życia. Jestem bardzo zadowolona z tego jak funkcjonuje i jak wyglądam. To co najbardziej się zmieniło, a czego nie widać – to moje myślenie. Znajomi mówią „Po co Ci trener? Sama dałabyś radę!”. Odpowiadam – nie, nie dałabym 😉 Kuba to profesjonalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek

Kasia Hołubowicz, 21 lat

Referencje klientów

strona 1  2  3  4  [5]  6

powrót

Jakub Kulej, Wrocław, trener personalny, trener osobisty, trener indywidualny, treningi piłkarskie, dieta, trening funkcjonalny, kickboxing, trening sportów walki

 
Copyright: Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Copyright 2023. Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego