Referencje - Trener Wrocław -Jakub Kulej- trener personalny Wrocław

Przejdź do treści

Menu główne:

metamorfozy Jakub Kulej
Jakub Kulej Trener Personalny logo

Jakub Kulej metamorfozy

Myślę, że sam mogę być moją referencją. Zmiana trybu życia, nastawienia oraz ciągłe zgłębianie wiedzy w tym kierunku, pozwoliły mi zmienić moje ciało, ale także umysł i samopoczucie na lepsze …

Referencje klientów

strona [1]  2  3  4  5  6


 
„Cenię sobie przede wszystkim indywidualne podejście, profesjonalizm świadczonych usług i progres w postaci efektów pracy. Czerpałem satysfakcję z podjętych wysiłków, ponieważ współpraca z Kubą łączyła w sobie wszystkie te elementy. Doświadczony trener z otwartą głową, zaangażowany w rozwój podopiecznych.
JAKUB KULEJ TO MÓJ FAWORYT! „
Dawid Kasperski
Wielokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu, Mistrz Świata, występ na gali GLORY
 
Z trenerem Kubą współpracuje od dłuższego czasu , jest profesjonalnym trenerem z ogromna wiedzą i doświadczeniem , do każdego podchodzi indywidualnie , w 100% oddaje się temu co robi ! Można liczyć na niego na treningach jak rownież poza nimi , jest konsekwentnym trenerem ktory angażuje się w 100% w swoją prace ! Jesli szukacie profesjonalisty z niebanalnym poczuciem humoru , to Kuba jest odpowiednią osobą i nie ma się nad czym zastanawiać !


Igor Łasicki, 25 lat
(zawodowy piłkarz takich klubów jak: SSC Napoli, Wisła Płock, Pogoń Szczecin)

 
Cóż Ja mogę tu napisać ?
 
Bardzo wiele ! Widać ze sport w życiu Jakuba jest bardzo ważny ! To jego życie, a co za tym idzie jest oddany swojej pracy a przede wszystkim swym podopiecznym
 
Mega profesjonalne podejście !!! :)
 
Nie jest lekko, Trener nie popuszcza , nie daje fory, jest bardzo wymagający !
Dzięki temu efekty przychodzą szybko, oczywiście jeśli stosujemy się do zaleceń Kuby !
 
Odpowiednio dobrana dieta oraz treningi pomogły mi osiągnąć mój cel ! Czuje się zupełnie innym człowiekiem.
 
Podczas wymagających treningów towarzyszyła nam dodatkowo super atmosfera, która została stworzona przez niesamowite poczucie humoru.
 
Nie wyobrażam sobie treningów z innym trenerem (dodam jeszcze że mam już porównanie trzech innych osób )
 
SZCZERZE POLECAM !!!!
 
Klaudia Walawander

Wiele  razy próbowałem zaprzyjaźnić się z siłownią, stosowałem też różnego  rodzaju suplementy polecane przez „internetowych ekspertów” oraz  stosowałem(bardziej chciałem niż to robiłem) dietę. Mimo tych prób,  które niejednokrotnie trwały nawet po kilka miesięcy efekty były  niewidoczne lub jeśli były to bardzo nikłe. Widząc na co dzień jak wygląda sylwetka trenera, jego sposób odżywiania, pasja i zaangażowanie, jakie wkłada w to, co  robi postanowiłem zainwestować w siebie i skorzystać z jego oferty  treningów personalnych. Z rachunku zysku i strat, który sobie zrobiłem  po niecałych 3 miesiącach współpracy wyszło mi, że po tej pierwszej  stronie znalazło się wiele podpunktów, a po stronie strat jedna  zasadnicza – TKANKA TŁUSZCZOWA.
Przede  wszystkim chciałbym podziękować Kubie za to, jakim jest motywatorem,  jako trener jest osobą ciągle pchającą swojego podopiecznego do przodu,  do robienia ciągłych postępów oraz do pokonywania kolejnych przeszkód.  Niejednokrotnie nie zważając na godzinę jestem pewien, że odpowie mi na  moje pytanie dotyczące np. problemu z dobraniem produktów do posiłku. W  treningach podoba mi się bardzo szeroki wachlarz proponowanych ćwiczeń i  to, w jaki sposób Kuba potrafi sprzedać swoją wiedzę z dziedziny anatomii, fizjologii, kulturystyki czy suplementacji. Dużym plusem  jest rewelacyjna atmosfera w Centrum Treningów Personalnych, jest to  jedna wielka rodzina, która służy sobie pomocą w razie potrzeby.
Kiedyś  problemem dla mnie było przygotowanie sobie jednego posiłku w domu, a  co dopiero kliku. Dzięki nabytej świadomości, jak ważne jest odpowiednie  odżywanie, dostarczanie odpowiednich składników odżywczych do organizmu  – dziś każdego dnia przygotowane mam posiłki do pracy oraz na pozostałe pory dnia.
Trenuję  również piłkę nożną w trzecioligowym klubie KP Brzeg Dolny. Dzięki  treningom z Kubą na boisku czuję się o wiele pewniej, zwiększyłem swoją  siłę oraz masę mięśniową przy równoczesnej utracie tkanki tłuszczowej.  Aspekty te są bardzo ważne, również dlatego, że wraz z moimi kolegami z reprezentacji Polski przygotowujemy się do Mistrzostw Europy Uefa Regions  Cup, które odbędą się w Dublinie na przełomie czerwca i lipca. Jestem  pewny, że dodatkowe treningi personalne z Kubą przygotują mnie  perfekcyjnie od strony motorycznej do tego turnieju(złoty medal pojawi się na profilu w lipcu), przy  okazji moja sylwetka uległa znaczącej zmianie na plus, wzrosła moja  świadomość na temat zdrowego trybu życia i odżywiania się, a przede  wszystkim dzięki treningom codziennie mam wiele chęci do działania oraz wspaniałe samopoczucie. Gorąco polecam !!
Jacek Mądrzejewski, 27 lat


Do Kuby trafiłem pod koniec marca 2014 roku.
Krótko: waga 93,5 kg przy 176 cm wzrostu – PORAŻKA !
Założenie miałem proste, dojść do 75 kg do końca wrześnie 2014. Zadanie było ambitne i muszę przyznać, że na początku zbyt ambitne. Kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek kondycji, pierwsze treningi kończyłem niemalże wychodząc z siłowni na czworaka.
Dzięki Kubie, Jego profesjonalizmowi, znajomości tego czym się zajmuje i systematyczności w organizacji każdego poszczególnego treningu, udało mi sie zdobyć niezbędną kondycje.
Po rozpisaniu przez Kubę całej mojej nowej diety, łącznie z typami poszczególnych posiłków, ich gramaturą i kaloriami, wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania- 21 kg w 5 miesięcy. W lipcu 2014 udało mi sie osiągnąć 72,5 kg - 2 miesiące przed założonym czasem. Wiem, że byłoby to nie możliwe gdyby nie treningi pod czujnym okiem Kuby.
To co zawsze rzuca sie w oczy to jego ogromne zaangażowanie w każde spotkanie.
Kuba zawsze precyzyjnie dobiera zestaw ćwiczeń na każdy trening, pilnuje aby założony plan został zrealizowany w 100% i dba aby mierzyć siły na zamiary.
Trenerów jest wielu, ale najlepszego można poznać tylko po tym, jak zajmuje sie swoim podopiecznym oraz po wynikach jakie może on osiągnąć. Kuba potrafi wykrzesać ze mnie siłę psychiczna- aby nie stracić zapału do pracy oraz siłę fizyczną- aby z każdym treningiem zrobić jeszcze więcej- i dlatego jest NAJLEPSZY!!
Kuba jest pasjonatem- kocha to co robi, a tylko człowiek, który w życiu zajmuje sie tym co kocha, potrafi to robić najlepiej i taki jest właśnie Kuba !
Polecam gorąco, szczerze i bardzo mocno jego usługi, gdyż każde spotkanie jest świetną zabawą, miłym i solidnie spędzonym czasem podczas pracy nad swoją kondycją i zdrowiem.

Krzysztof Brzezinski 28 lat

 
Do Kuby trafiłem przez przypadek jakieś 10 kilo tłuszczu temu i to był dobry strzał. Początki nie były łatwe a poprzeczka ustawiona dość wysoko, ale dzięki dobrej motywacji połączonej z poczuciem humoru można było przeżyć. Nie będę się nadto rozpisywał, powiem tylko ze treningi z Jakubem to ciągła niespodzianka, nigdy nie wiem czym nowym mnie zaskoczy przy czym każde z ćwiczeń jest odpowiednio uzasadnione i uargumentowane. Tak wiec z czystym sumieniem mogę polecić Jakuba bo skoro mnie był w stanie zmobilizować i doprowadzić do stany przypominającego człowieka to ogarnie każdego.
Henry Largo, 34 lata
 
Do Kuby trafiłam 1.5 roku temu. Nie miałam celów treningowych, główną motywacją była zbliżająca się trzydziestka i poczucie "może warto by się było trochę poruszać, żeby się nie rozsypać":). Pierwsze miesiące upływały mi na beztroskim odhaczaniu treningu w kalendarzu, a zaraz po ćwiczeniach powracaniu do baaaardzo hedonistycznego trybu życia. Treningi prowadzone przez Kubę są urozmaicone i  dają w kość, a przy tym atmosfera jest super. Nie ma nudy, nie tylko dlatego, że pot leje się uszami, ale jest bardzo miło i  często śmieje się tam najbardziej w ciągu dnia. To wszystko sprawiło, że nie odhaczam już treningów w kalendarzu jak obowiązku, ale idę tam z przyjemnością nawet o 7 rano. Hedonistyczny styl życia też znikną, bo Kuba to nie tylko super trener, ale mega wsparcie w organizowaniu diety.
Magda Diduch, 30 lat
 
 
Kiedy rok temu zaczynałam pracę z Kubą nie byłam pewna czego mogę się spodziewać, wiedziałam tylko na jakich rezultatach mi zależy. Już po pierwszych treningach byłam pewna, że trafiłam w dobre ręce. Kuba nie tylko dostosowuje każde ćwiczenie do moich możliwości i potrzeb, ale co najważniejsze nieustannie dba o to, aby każdy ruch był wykonany prawidłowo. Dzięki jego pełnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu szybko zaczęłam widzieć zmiany, mimo że pierwsze treningi były okupione ogromnym wysiłkiem, a ćwiczenia sprawiały wielką trudność. Teraz, po roku spotkań, pozbyłam się nie tylko znaczącej liczby kilogramów, ale też doskwierającego od dawna bólu pleców. Moja siła i kondycja poprawiły się na tyle, że ćwiczenia są prawdziwą przyjemnością i ważnym elementem tygodnia. Kuba udowodnił mi, że trener personalny to nie tylko ktoś czuwający nad właściwym ćwiczeniem. Dzięki Jego wsparciu i umiejętnemu motywowaniu nie rezygnowałam z treningów nawet w najcięższych momentach dzięki czemu teraz mogę cieszyć się fantastycznymi rezultatami.
 
Joanna Stachorzecka-Sokołowska, 31 lat

Referencje klientów

strona [1]  2  3  4  5 6

powrót

Jakub Kulej, Wrocław, trener personalny, trener osobisty, trener indywidualny, treningi piłkarskie, dieta, trening funkcjonalny, kickboxing, trening sportów walki

 
Copyright: Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Copyright 2023. Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego