Referencje-4 - Trener Wrocław -Jakub Kulej- trener personalny Wrocław

Przejdź do treści

Menu główne:

metamorfozy Jakub Kulej
Jakub Kulej Trener Personalny logo

Referencje klientów

strona 1  2  3  4  5  [6]

Decyzja o rozpoczęciu treningów z Kubą była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Kuba zmienił mnie nie tylko fizycznie, ale także mentalnie i dzięki niemu zrozumiałem jak zdrowy styl życia jest ważny dla każdego.
Zawsze profesjonalnie przygotowany, zaangażowany w 100% i z pozytywnym nastawieniem motywował mnie do ciężkiej pracy, od której czasem nie ukrywam lubię stronić.
Polecam Kube jako najlepszego Trenera Personalnego we Wrocławiu z czystym sumieniem. Treningi Personalne z nim to gwarancja sukcesu !
Filip Łasicki 34 lata

   

Trzeba zacząć od tego, że nigdy nie stroniłem od sportu i ogólnie pojętej aktywności fizycznej. Jazda rowerem, pływanie, wypad w góry, a zimą snowboard to było dla mnie coś normalnego. Dodatkowo, jak tylko była okazja „haratnąć w gałę” z kumplami, to się to robiło.Czegoś jednak brakowało. Potrzebne było coś jeszcze, bo mimo wszystko sama aktywność fizyczna, która przyznać trzeba nie była regularna, nie wystarczała by być w formie przy ówczesnym trybie życia (praca, nieregularne i nie zawsze jakościowo zadowalające posiłki, po pracy, częściej niż rower kanapa i piwko)… To wszystko sprawiało, że moje odbicie z każdym tygodniem zajmowało większą powierzchnię lustra.Nie wystarczyło posiadanie karty Multisport, bo samo trzymanie jej w portfelu nie spowoduje, że nagle połowa człowieka zniknie.Jakoś z początkiem sierpnia 2016 r. postanowiliśmy z żoną radykalnie coś zmienić i skorzystać z pomocy. Wybór padł na trenera personalnego. Odpaliłem google i, o ile dobrze pamiętam Kuba miał najlepiej pozycjonowaną stronę! Padło zatem na Kuleja. Napisałem maila. Pamiętam doskonale, odpisał szybko, że jest na wakacjach, ale jak wróci, to się odezwie. No i w ten sposób kilka dni później siedzieliśmy na konsultacjach w CTP, gdzie na co dzień urzęduje.Standardowa procedura, pomiar, wywiad, oczekiwania i tak zaczęła się nasza przygoda z treningiem personalnym.Kuba kompleksowo podszedł do tematu i prawie od razu dostaliśmy spersonalizowane foldery z wytycznymi dietetycznymi i suplementacyjnymi, a o kwestie aktywności dbał podczas treningów, które odbywaliśmy bez problemu wspólnie z żoną, dostosowując obciążenia właściwe dla każdego z nas. Treningi pod okiem Kuby w CTP to nie tylko „odbębnienie” tej godzinki, tylko pełne humoru, śmiechu i żartów spotkania, po których człowiek naładowany endorfinami wraca do codziennych obowiązków, nie myśląc nawet o bolących mięśniach, czy zakwasach. Po tych prawie 4 latach spotkań Kuba to nie jest już nasz trener, tylko dobry kumpel! Podsumowując opiszę krótko, co udało mi się osiągnąć ciężką pracą (ciężką wymaga tu podkreślenia!) pod Jego okiem:
- waga (w szczytowym momencie) około 33-34 kg w dół w ciągu 1,5 r.
- sylwetka – zmiana ogromna – rozmiary ubrań z 2-3 XL na M, L
- dieta, która w sposób naturalny stała się nawykiem żywieniowym stosowanym niemal co dnia
- nawyk regularnej aktywności fizycznej, z której czerpię przyjemność (siłownia, na której wiem co robić i co do czego służy; 10 km biegu w czasie poniżej godziny – nie problem; + 100 km rowerem – luzik)
- o samopoczuciu fizycznym i psychicznym nawet nie wspomnę.
Generalnie, jak to Kuba często mówi: „Polecam tego allegrowicza!”


Pozdrawiam

Maciej Matuszczyk lat 36

 
5 miesięcy wspólnej przygody za nami, może i chwilowo przerwane przez pandemię, ale dobre nawyki ćwiczeniowe i świadome odżywianie zostały.Jestem wdzięczny, że posłuchałeś mojej prośby z naszego pierwszego spotkania- tj.zero litości, a nawet poszedłeś krok dalej i dokręciłeś śrubę. Dobrze jest być pod okiem kogoś kto, nie jest tylko teoretykiem, ale sam zostawia mnóstwo energii na sali treningowej, dobrze jest współpracować z kimś kto jest PRO, wtedy cele przychodzą znacznie szybciej a ich wynik zaskakuje.Tak to dokładnie było w moim przypadku. Dzięki Kuba, za motywacje, wspólne rywalizacje i dobre rady.
Maciej Pałuba 37 lat

Ciężka i systematyczna praca na siłowni w połączeniu z regularną grą w koszykówkę przyniosła zadowalające mnie rezultaty. Dziękuję Kuba za wsparcie i motywację
Rafał Jeżyna 34 lat


"Z ogromna przyjemnością pisze recenzje naszej półtorarocznej współpracy z Kubą. Ćwiczyłam przez cale życie, ale nigdy nie udało mi osiągnąć takiego rezultatu jak na treningach u Kuby! Zaczęliśmy od pomiarów i ułożenia diety, później po rozpoznaniu moich potrzeb Kuba ułożył trening indywidualnie i zaczęliśmy pracować, rezultaty pojawiły się bardzo szybko i co najlepsze, po półtora roku dalej ich utrzymuje. Mogą z całego serca powiedzieć ze Kuba jest trenerem z powołania, który podchodzi zawsze z ogromny zaangażowaniem, wspiera i nakierowuje kiedy jest potrzeba. Odpowiedzialny, profesjonalny i bardzo konkretny, kocha sport, jest to jego cale życiem nim zaraża innych! A oprócz tego wszystkiego ma wspaniale humoru, jest wyrozumiały i umie słuchać. Dziękuję za wszytko, forma którą mam obecnie zawdzięczam treningom z tobą, najlepsza inwestycja w życiu!"

"С большим удовольствием пишу отзыв о нашей полуторагодичной работы с Кубой Я всю жизнь тренировалась, но такого результата, как на индивидуальных тренировках с Кубой, самой добиться никогда не удалось Мы начали с измерений и взвешивания, затем узнав мои потребности,мы уложили так же план самих тренировок.Первые результаты появились очень быстро, а самое главное удерживаю их до сих пор. Могу с полной ответственностью сказать, что тренировать людей это его призвание, всегда поможет, смотивирует и направит в нужную сторону. Ответственный, профессиональный и очень конкретный, спорт это его жизнь, и он заражает этим всех вокруг ☺️ Обладает отличный чувством юмора и умеет слушать. Спасибо тебе за все, это моя лучшая инвестиция!"

Rusłana Pałuba, lat 28

Referencje klientów

strona 1  2  3  4  5  [6]

powrót

Jakub Kulej, Wrocław, trener personalny, trener osobisty, trener indywidualny, treningi piłkarskie, dieta, trening funkcjonalny, kickboxing, trening sportów walki

 
Copyright: Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Copyright 2023. Jakub Kulej
Wykonanie: vware
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego